MonRin Lotion Odżywczy z Proteinami Jedwabiu 60ml

77,99 zł
Brutto

Lotion bez spłukiwania regeneruje i nawilża włosy. Zastosowany podczas koloryzacji włosów stanowi ochronę skóry głowy i zapobiega zniszczeniu włosów. Zapewnia ochronę termiczną.

Lotion jest produktem wielozadaniowym. Przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów i skóry głowy. Działa regenerująco, odżywczo i nawilżająco na włosy i skórę głowy.

Ilość

Lotion bez spłukiwania regeneruje i nawilża włosy. Zastosowany podczas koloryzacji włosów stanowi ochronę skóry głowy i zapobiega zniszczeniu włosów. Zapewnia ochronę termiczną.

Lotion jest produktem wielozadaniowym. Przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów i skóry głowy.

Działa regenerująco, odżywczo i nawilżająco na włosy i skórę głowy. Sprawia, że włosy odzyskują swój blask i są miękkie w dotyku.

Zapobiega rozdwajaniu końcówek. Działa łagodząco na skórę głowy, zastosowany przed koloryzacją chroni ją przed podrażnieniem. Stanowi ochronę termiczną podczas suszenia włosów suszarką czy stosowania prostownicy.

Dodany do farby do włosów działa ochronnie i zapobiega zniszczeniu włosów. Nałożony przy skórze głowy, odbija włosy od nasady dodając objętości.

Lotion polecany jest do każdego rodzaju włosów w celu ich odżywienia. Doskonały jako kontynuacja po skończonej kuracji przeciw wypadaniu włosów.

Jak stosować: Lotion nałożyć/spryskać na umyte, osuszone ręcznikiem włosy i nie spłukiwać. Przed użyciem wstrząsnąć. Można wetrzeć w skórę głowy, wówczas dodatkowo uzyska się efekt uniesienia włosów od nasady.

Podczas koloryzacji: do mieszanki koloryzującej dodać 5ml aby zapobiec uszkodzeniu włosów podczas ich farbowania.

Dla ochrony skóry głowy: lotion wetrzeć w skórę głowy przed nałożeniem mieszanki koloryzującej.

EAN: 8033011952312

Opakowanie: 60 ml

Lotion dostępny jest również w ampułkach 6x10 ml

8 Przedmioty
100% kupujących poleca tego sprzedawcę
213 0 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 213 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Koszt wysyłki
  • Obsługa kupującego 5
  • Wszystko ok