Every Green Damaged Hair Szampon 500ml

36,00 zł
Brutto

Szampon regenerujący powstał specjalnie z myślą o włosach uszkodzonych i zniszczonych. Negatywny wpływ na włosy może mieć farbowanie, zabiegi chemiczne, zanieczyszczenia powietrza i inne czynniki zewnętrzne jak słona woda, słońce, wiatr. Szampon Regenerating odbudowuje włos, poprzez uzupełnienie białek.

Ilość

Szampon regenerujący powstał specjalnie z myślą o włosach uszkodzonych i zniszczonych. Negatywny wpływ na włosy może mieć farbowanie, zabiegi chemiczne, zanieczyszczenia powietrza i inne czynniki zewnętrzne jak słona woda, słońce, wiatr.

Szampon Regenerating odbudowuje włos, poprzez uzupełnienie białek. Zawiera organiczny olej pszeniczny, keratynę i olej arganowy, które tworzą kompleks regenerująco – odżywczy. Włosy odzyskują elastyczność i naturalny połysk. Stają się elastyczne i miękkie. Widać, że znowu są zdrowe.

Jak stosować: Szampon należy rozprowadzić na wilgotnych włosach i delikatnymi ruchami okrężnymi masować skórę głowy i włosy, następnie spłukać produkt wodą. Powtórzyć czynność.

Dla najlepszych efektów zalecane jest zastosowanie maski lub odżywki Damaged hair.

EAN: 8000836393736

Opakowanie: 500 ml

49 Przedmioty

Zobacz także