Every Green Dry Hair Szampon 500ml

36,00 zł
Brutto

Szampon odżywia i nawilża włosy suche i matowe. Zmiękcza je i dodaje objętości. Odzyskują swoją elastyczność i naturalny blask. Szampon stworzony na bazie organicznego oleju kokosowego, olejku ze słodkich migdałów, ekstraktu z malwy i protein sojowych, jest wypełniony witaminami i kwasami tłuszczowymi, dzięki czemu posiada doskonałe właściwości odżywcze.

Ilość

Szampon odżywia i nawilża włosy suche i matowe. Zmiękcza je i dodaje objętości. Odzyskują swoją elastyczność i naturalny blask.

Szampon stworzony na bazie organicznego oleju kokosowego, olejku ze słodkich migdałów, ekstraktu z malwy i protein sojowych, jest wypełniony witaminami i kwasami tłuszczowymi, dzięki czemu posiada doskonałe właściwości odżywcze. Dodaje włosom elastyczności, zmiękcza je, działa antyoksydacyjnie. Doskonale wpływa na rozdwojone końcówki wygładzając je i poprawiając ich stan.

Jak stosować: Szampon rozprowadź na wilgotnych włosach aż do utworzenia piany, delikatnie masuj a następnie spłucz i zastosuj odżywkę lub maskę Every Green Nutritive.

EAN: 8000836393569

Opakowanie: 500 ml

50 Przedmioty

Zobacz także