Every Green Damaged Hair Zestaw Odbudowa Zniszczonych Włosów

110,00 zł
Brutto

Zestaw Specjalny do Zniszczonych Włosów

- Szampon 500 ml

- Maska 250 ml

- Serum 100 ml

Ilość

Zestaw Specjalny Odbudowa Zniszczonych Włosów

Szampon dzięki swojej formule na bazie organicznego oleju pszenicznego z uprawy ekologicznej, keratyny, oleju arganowego i roślinnych komórek macierzystych, szampon gwarantuje regenerację i pełną odbudowę uszkodzonych włókien włosów. Pozostawia włosy lśniące, elastyczne i pełne objętości, wyraźnie zdrowe.

Jak stosować: Na dobrze zmoczone włosy nałożyć szampon do uzyskania efektu piany. Wmasować we włosy od nasady aż po końce. Dokładnie spłukać letnią wodą.

Opakowanie: 500 ml

Maska specjalnie opracowana, aby ożywić uszkodzone, osłabione włosy. Zawiera formułę opartą na oleju pszenicznym z uprawy ekologicznej, keratynie, oleju arganowym i ekstrakcie z roślinnych komórek macierzystych bogatych w kwasy tłuszczowe i witaminy które przenikają trzon włosa, intensywnie go regenerując. Przywraca żywotność włosów bez obciążania ich.

Jak stosować: Nałożyć na mokre włosy, rozprowadzić produkt równomiernie. Pozostaw na 5 do 10 minut, w zależności od kondycji włosów. Dokładnie spłukać.

Opakowanie: 250 ml

Serum - zabiegi chemiczne, barwniki, czynniki atmosferyczne takie jak wiatr, słońce lub słona woda, a także zanieczyszczenie powietrza, na które jesteśmy stale narażeni, są czynnikami, które mogą uszkodzić nasze włosy. Wszystko to czyni je kruchymi, suchymi, matowymi i zmęczonymi. Aby przywrócić im blask i witalność, pojawiła się specjalna linia intensywnych zabiegów regenerujących.

Jak stosować: Nałożyć na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Spryskaj od 3 do 6 razy w zależności od długości włosów. Dokładnie rozczesz eliksir na całej długości włosów. Następnie wysusz włosy.

Opakowanie: 100 ml

3 Przedmioty