Every Green Antioxidant Odżywka 500ml

45,00 zł
Brutto

Odżywka pełni funkcję ochronną i nawilżającą. Ułatwia rozczesywanie. Jej delikatna formuła jest gwarancją bezpiecznego i skutecznego działania.

Oparta na organicznych składnikach i olejkach eterycznych stanowi skuteczną ochronę przed wolnymi rodnikami, dzięki czemu zapewnia dłuższą młodość a co za tym idzie prawidłowe funkcjonowanie włosom i skórze głowy.

Ilość

Odżywka pełni funkcję ochronną i nawilżającą. Ułatwia rozczesywanie. Jej delikatna formuła jest gwarancją bezpiecznego i skutecznego działania. Oparta na organicznych składnikach i olejkach eterycznych stanowi skuteczną ochronę przed wolnymi rodnikami, dzięki czemu zapewnia dłuższą młodość a co za tym idzie prawidłowe funkcjonowanie włosom i skórze głowy.

Organiczny olej z granatu nawilża, regeneruje i działa antyoksydacyjnie. Ekstrakt z owsa działa łagodząco, pomaga przywrócić naturalną równowagę, kiedy zostaje ona zaburzona na skutek działania czynników zewnętrznych, np. słońca. Olejek z pomarańczy tonizuje i dodaje siły, dodatkowo nadaje odżywce energetyzujący zapach.

EAN: 8000836393651

Opakowanie: 500 ml

50 Przedmioty

Zobacz także

100% kupujących poleca tego sprzedawcę
197 0 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 197 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Koszt wysyłki 5
  • Obsługa kupującego 5
  • mega pozytyw :) polecam

  • Polecam