Every Green Farba do Włosów 120ml

28,90 zł
Brutto

Every Green Color farba do włosów z niską zawartością amoniaku nadaje włosom piękny i głęboki kolor.

Producent świadomie nie zrezygnował z amoniaku a jedynie maksymalnie obniżył jego ilość. Formuła WYSOKIEJ TOLERANCJI sprawia, że produkt nadaje się nawet do najbardziej wrażliwych włosów i skóry głowy.

UWAGA: Farba wymaga zastosowania aktywatora. Zalecane jest użycie aktywatora EVERY GREEN, który dzięki zawartości składników odżywczych gwarantuje piękny i długotrwały kolor, włosy są lśniące i mają zdrowy wygląd.

Wybierz Kolor
Ilość

Every Green Koloryzacja - Farba do Włosów Every Green Color farba do włosów z niską zawartością amoniaku nadaje włosom piękny i głęboki kolor.

Producent świadomie nie zrezygnował z amoniaku a jedynie maksymalnie obniżył jego ilość ponieważ każda farba do włosów potrzebuje składnika odchylającego łuskę włosa (to jedyny sposób aby kolor mógł dobrze wniknąć i pokryć włos).

Amoniak jest gazem, który odparowuje całkowicie ze skóry w ciągu 20-40 minut, natomiast inne składniki odchylające łuskę włosa pozostają na skórze nawet przez 24 dni i mogą powodować różne skutki uboczne, jak podrażnienia czy przesuszanie włosów.

Farba Every Green nie zawiera silikonów, PPD, Resorcyny. Farba testowana na nikiel gwarantuje bezpieczną koloryzację dla alergików i osób o bardzo wrażliwej skórze głowy.

Profesjonalny krem koloryzujący Every Green zawiera kompozycję naturalnych olejków, na którą składają się olejek Jojoba, olej Macadamia, olej z dzikiej róży (Mosqueta), olej kokosowy, sezamowy i olej z granatu.

Producent gwarantuje wysoką jakość produktu i udane efekty koloryzacji.

Do farby przygotowane są aktywatory (oxydanty), które umożliwiają dobór odpowiedniej ich siły do koloru farby i kondycji włosów.

Aktywatory mają kremową konsystencję, dzięki czemu mieszanka farby jest wygodna do nakładania a ich owocowy zapach uprzyjemnia proces koloryzacji.

- 42 Modne kolory - 100% Pokrycia siwych włosów

- Naturalnie lśniące refleksy - Proporcja 1 : 1,5 1 : 2

- Odżywcza kremowa baza Formuła WYSOKIEJ TOLERANCJI sprawia, że produkt nadaje się nawet do najbardziej wrażliwych włosów i skóry głowy, na co ma wpływ:

- niska zawartość amoniaku

- brak sylikonów

- brak parabenów

- brak rezorycyny

- brak alergenów

- wielokrotny test na obecność niklu Gwarancja zdrowych włosów dzięki zastosowaniu Odżywczych składników aktywnych (jojoba, olejki macadamia, wyciągu z róży rdzawej, oleju sezamowego, oleju kokosowego, ekstrakcie z moreli i oleju z granatu), które ograniczają szkodliwość procesu utleniania typowego dla profesjonalnego procesu farbowania.

UWAGA: Farba wymaga zastosowania aktywatora. Zalecane jest użycie aktywatora EVERY GREEN, który dzięki zawartości składników odżywczych gwarantuje piękny i długotrwały kolor, włosy są lśniące i mają zdrowy wygląd.

Opakowanie: 120 ml

10 Przedmioty

Zobacz także