• Obniżka

AGELXR Reduktor Zmarszczek 10x0,6ml

199,00 zł
149,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

AGELXR - REDUKTOR ZMARSZCZEK

AGELXR to rewolucyjny preparat w formie mikro kremu, który w 2 minuty redukuje zmarszczki, worki pod oczami oraz inne niedoskonałości skóry. Efekt utrzymuje się do 8 godzin.

Ilość

AGELXR to rewolucyjny preparat w formie mikro kremu, który w 2 minuty redukuje zmarszczki, worki pod oczami oraz inne niedoskonałości skóry. Efekt utrzymuje się do 8 godzin.

Regularne stosowanie kremu zmniejsza powstawanie nowych bruzd, spłyca zmarszczki, redukuje rozszerzone pory i przebarwienia oraz poprawia elastyczność skóry.

Rewolucyjnym składnikiem AGELXR jest argirelina, której działanie porównuje się do działania botoksu, lecz bez inwazyjnego nakłuwania skóry! Argirelina odpowiada za jędrną, elastyczną skórę oraz stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

Dodatkowo zapobiega wiotczeniu i utracie nawilżenia, a połączenie krzemianu magnezu oraz krzemianu sodu pozwala zmniejszyć widoczność porów, wyrównać strukturę skóry oraz działa przeciwstarzeniowo.

Produkt zawiera witaminy A, E, H, B5, B8 oraz oleje roślinne bogate w kwasy Omega-3 i Omega-6, silnie regeneruje, nawilża oraz potęguje odnowę komórkową skóry.

Spektakularny efekt AGELXR jest natychmiastowy!

woja skóra będzie zdrowsza i bardziej odżywiona!

AGELXR jest bardzo wydajny. W opakowaniu znajdziesz aż 10 ampułek o pojemności 0,6 ml każda.

Jedna ampułka wystarcza na 2 - 3 aplikacje!

Co powoduje, że krem działa podobnie do botoksu nie mając go w swoim składzie?

Głównym składnikiem aktywnym jest peptyd argirelina, odpowiadający za jędrną, elastyczną skórę oraz stymulujący produkcję kolagenu i elastyny. Dodatkowo zapobiega wiotczeniu i utracie nawilżenia skóry.

Agelxr oferowany jest w formie mikro ampułek, które gwarantują optymalne wykorzystanie substancji aktywnej, zabezpieczając krem przed utlenianiem.

Krem dedykowany jest osobom borykającym się ze zmarszczkami oraz workami pod oczami. Przemęczenie, retencja wody w organizmie, uwarunkowania genetyczne, a także wiele chorób cywilizacyjnych jest przyczyną powstawania worków pod oczami oraz innych niedoskonałości skóry.

Opakowanie: 10 Ampułek x 0,6ml

14 Przedmioty
100% kupujących poleca tego sprzedawcę
213 0 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 213 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Koszt wysyłki
  • Obsługa kupującego 5
  • Wszystko ok